top of page

COMPOe jaunumi

Orwak hidraulisko presēšanas iekārtu tirdzniecība un serviss

LTRK biedrs

Priecājamies paziņot, ka „Compoe” SIA līdz ar uzņēmēju biedrības „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” (LTRK) valdes 2022.gada 28.marta lēmumu ir kļuvusi par LTRK biedru. Аr šo soli apstiprinām vēlmi aktīvi darboties uzņēmējdarbības vides attīstīšanā Latvijā, piedāvājot gan efektīvus produktus, gan veicinot kvalitatīvu sadarbību.

LTRK-biedrs

„Compoe” SIA partneris ir Zviedrijas hidraulisko presēšanas iekārtu Orwak ražotājs. Ar to palīdzību atkritumu apjomu var samazināt par 90%. Presēšanas risinājumi ir nozīmīgs ieguldījums efektīvā atkritumu apsaimniekošanā, ilgtspējīgā attīstībā, labklājībā darba vietā un vides noteikumu ievērošanā. Materiālu saspiešanas mērķis ir pārveidot kaut ko lielu un apjomīgu par kaut ko mazāku un kompaktu- Compact is Impact (Orwak sauklis).

Saite uz “Compoe” SIA profilu LTRK mājas lapā >>

No 8. jūlija līdz 2. augustam Orwak rūpnīcas atvaļinājums

No 8. jūlija līdz 2. augustam (28.-31. nedēļa) Orwak ražotnē būs atvaļinājums. Šajā laikā darbinieku skaits ir ierobežots, un galvenokārt fokuss būs uz ārkārtas rezerves daļu pasūtījumu apkalpošanu.

Orwak Compact modeļu papildinājums 

Orwak laiž klajā papildinājumus viskompaktākajām vertikālajām presēm. Jaunie modeļi 3075 un 3150 lieliski papildina citus COMPACT saimes locekļus pēc izmēra un ietilpības un ražo iespaidīgas ķīpas, kas ir optimizētas loģistikas ziņā. 3075 ģenerē ķīpu svaru līdz 70 kg, un divas ķīpas lieliski iederas uz eiropaletes. 3150 ražo kartona ķīpas, kas sver līdz 150 kg, un ķīpu izmērs ir optimizēts eiropaletei.

3075 un 3150 ir tādas pašas lieliskās iespējas lietošanas draudzīgumā, drošībā un komunikācijā, un tās, tāpat kā citas COMPACT preses, ir viegli novietojamas. Tie ir ideāli piemēroti maza un vidēja izmēra iepakojuma materiālu daudzumam dažādās nozarēs un palīdz ietaupīt laiku, vietu un naudu.

Pārstrādāta plastmasa presēs:

Turpmāk Orwak Compact un Power pārsegi tiks izgatavoti no 90% pārstrādāta plastmasas. Tās ir lieliskas ziņas no ilgtspējības viedokļa, un tā ir daļa no Orwak ilgtermiņa saistībām attiecībā uz vidi.

Tā kā pārstrādāta plastmasa var būt tikai melna, Orwak modeļi iegūst daļu no šīs klasiskās krāsas šarma.

​Jaunākais un īsākais no POWER

Orwak 3220– kompakts dizains ar transportēšanas un uzstādīšanas augstumu tikai 2000 mm.

Preses darbība ir ātra, un ar cikla laiku 16 sekundes tas ir gatavs jaunai kartona kastes vai PET kravai. 3220 modelis ir aprīkots ar tādu pašu lietotājam draudzīgu operatora paneli un uzlabotām funkcijām. Tam ir arī īpaša programmatūra PET materiāla veiksmīgai sablīvēšanai, kur materiāls vairākas minūtes tiek turēts zem spiediena, lai izspiestu vairāk gaisa. Raksturīgā iezīme ir maksimāla drošība operatoram un cilvēkiem tuvumā. Iekārta atbilst EN 16500:2014 drošības prasībām.

Orwak CONNECT

Pakalpojums, kas ļauj presei nosūtīt ziņojumu, kad tai jāpievērš uzmanība. Orwak Connect tīmekļa portālā 24 stundas diennaktī ir iespējams pārraudzītu savu preses parku un apkopot nepieciešamu statistiku par presēšanu. Ir iespēja saņemt informāciju, tiklīdz prese ir pilna vai nepieciešama apkope, un darbinieks (ikviens uzņēmuma pārstāvis) var pārliecināties, ka mašīna atkal darbojas ātri, lai izvairītos no nevajadzīgas dīkstāves.

Orwak CONNECT

Izmest bez kontakta ar TOMu

TOM ir aptuveni tāda paša izmēra kā parastā atkritumu tvertne, bet tajā var ievietot līdz pat 7 reizēm vairāk atkritumu. 

TOM ietaupa laiku, vietu un naudu + uztur sakārtotu un higiēnisku vidi.

Brīvroku darbība: kustības sensors tiek aktivizēts, kad kāds tuvojas, un TOM automātiski atver aizvaru. Pilnas tvertnes indikators. Krāsainas uzlīmes nekavējoties pārveido TOM no atkritumu blīvētāja par reklāmas stendu.

Ja salūzt, mēs to salabosim

Reizēm saplīst tehnika – daļa iekārtu ir 20 gadus vecas, dažas netiek lietotas pareizi. COMPOe nodrošina servisu uz vietas klienta adresē un, ja nepieciešams, remontu darbnīcā.
Uz vietas varam diagnosticēt un novērst ar elektriku saistītās problēmas, kā arī hidrauliskās darbības traucējumus. 🚑


Iekārtas parasti tiek vestas uz darbnīcu, kad jāmaina hidrauliskie cilindri, nepieciešama metināšana vai ir kāda sarežģīta problēma, ko nevar izdarīt klienta objektā.

bottom of page