top of page

ORWAK

Pasaules līderis cieto atkritumu materiālu blīvēšanas un presēšanas risinājumu jomā

Par ORWAK

Orwak tika dibināts 1971. gadā Zviedrijā. 2019.gadā tika svinēta 100 000. iekārtas izlaišana. Pārstāvēts vairāk kā 40 pasaules valstīs Eiropā, Āzijā, Austrālijā, Dienvid- un Ziemeļamerikā. Orwak ir daļa no Sulo (Francija) grupas, kas apvieno daudzus spēcīgus zīmolus ar ilgu un uzticamu klātbūtni atkritumu apsaimniekošanas risinājumu tirgū.

ORWAK- logo

Uzņēmum galvenā mītne atrodas pilsētā Sävsjö Zviedrijas dienvidos. Viss ir zem viena jumta: finanses un administrācija, pētniecība un attīstība, ražotne, montāžas līnijas, noliktava, pārdošanas un pēcpārdošanas nodaļa, kas ir atbildīga par tehnisko atbalstu un rezerves daļām.

Orwak ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001 (kvalitātes vadība) 14001 (vides pārvaldība) un 3834. ISO 3834 ir īpašs metināšanas standarts (piemērojams būvniecības biznesā, smago tērauda konstrukciju ražošanas rūpniecībā un automobiļu rūpniecībā).

"Compact is impact" ir jaunais Orwak sauklis

Ar Orwak presēšanas iekārtām klienti var samazināt līdz 90% no sākotnējā atkritumu (kartona vai PET materiāla) apjoma.

Netērējot laiku vai vietu atkritumiem, jūs un jūsu darbinieki varat brīvi koncentrēties uz jūsu biznesu. Ir vieta lielākai produktivitātei, peļņai un labākai videi gan telpās, gan ārpus tām.

Orwak classic family- "Compact is impact"
bottom of page